Program Město lidem lidé městu pro rok 2019


PÁTEK 30.8.2019 od 12:00 do 22:00

HITRADIO FAKTOR PIARISŤÁK

12:00 - 14:30
DJ SHAMAX

CHILL OUT

15:00
VELIKÝ ZUŠ BAND

KONCERT

16:30
PANSPACE

KONCERT

18:30
BEZNOT

KONCERT

20:30
NEVER SOL

KONCERT

Celý den PO CELÝ DEN MŮŽETE OCHUTNAT DELIKATESY OD LOKÁLNÍCH GASTRO MÁGŮ:

ZMRZ.LI/ BISTRO COBLIHA/ KAVÁRNA MATICE/ JDEM TAM BISTRO/ LIMONÁDY A SIRUPY OD VLADIMÍRA/ KAVÁRNA NA CESTĚ/ ROLOVANÉ ŇAMKY/ PEKAŘSTVÍ U HROCHA/ SOMBRERO GRANDE/ VÍNO S LÁSKOU/ DONUT A HRANCLE S TEBOU/ SOUP CULTURE/ NÁPOJE LÁSKY /FINE FOOD ACADEMY

KRAJINSKÉ KORZO

BATTERY BOX POINT KRAJINSKÁ
13:00
BUDE CIRKUS

AKROBACIE NA ŠÁLÁCH

14:00 - 17:00
BUDE CIRKUS + CHUDADLO

PŘEDSTAVENÍ ZACÍNÁ KAŽDOU CELOU HODINU

17:30
LÁDA LATKA TRIO

KONCERT

19:00
NANO

KONCERT

20:30
SALSA NIGHT
KRAJINSKÁ 27
15:00
WODJEMBOUCH

BUBENICKÁ SHOW

17:00
WODJEMBOUCH

BUBENICKÁ SHOW

18:00
THE ACOUSTIC A-TEAM

KONCERT

20:00
BATTERY BOX LETNÍ KINO

KOUR (CZ, 1991)

22:00
BATTERY BOX LETNÍ KINO

LIMONÁDOVÝ JOE (CZ, 1964)

Celý den

FESTIVAL FOOD TRUCKU SERVÍRUJÍCÍ JÍDLO Z CELÉHO SVĚTA: MAZANÝ PRECLÍK/CHACAPURI / CEBUREKY/RADEK’S KITCHEN/ BRAMLOŠE/DOG AND ROLL FOOD TRUCK/AVOCADO BISTRO/CHILLI PÁV/ŘEPÁNEK/TAMARIND TREE/SMILE WAFLE/MÁCOVA KÁRA/ KONOPTÉKA/MILUJI PHAD THAI/MATCHA TEA

U DATLA

14:00
DJ KOKO

ELECTROSWING/HOUSE/CHILLOUT

15:00
ČAJOVNA V TEEPEE

CHILL OUT

16:00
VENKOVNÍ PIVNÍ BAR
19:00
MATOUŠ VINŠ

SEVERNÍ THAJSKO OCIMA DIGITÁLNÍHO NOMÁDA (CESTOVATELSKÁ PROJEKCE)

20:30
VEES

INDIE/ROCK`N`ROLL

Celý den

CHILLOUT ZÓNA: TRÁVNÍK, KOSTKOVIŠTĚ PRO DĚTI, SEDACÍ PYTLE, DEKY, KAFE V TRÁVE.

DĚTSKÉ HŘIŠTĚ V ČESKÉ

15:00
DĚTSKÉ DÍLNIČKY
16:00
DIVADLO TEÁTR

POHÁDKA Z BUDÍKU

17:00
LADÍLNA

DÍLNIČKY

18:00
DIVADLO JÁ TO JSEM

CERVENÁ KARKULKA

20:00
TRIO TRAKTUREK

KONCERT

Celý den

LADÍLNA, UNIVERSUM V KOSTCE, NAKLADATELSTVÍ USBORNE, LOUSKÁČKOVY JESLIČKY, MONTESSORI KAMPUS, PRALES DĚTEM, SALESIÁNSKÉ STŘEDISKO MLÁDEŽE - DDM Č. BUDĚJOVICE, BIO PRODUKTY, ELMAVIA NAKLADATELSTVÍ - VZDĚLÁVÁNÍ - AKCE, PROJEKT POHRÁTKY ANEB CESTA PAVOUČKA VINCKA - AUTORSKÉ ČTENÍ: 13:30 A 15:30

MINT MARKET V HROZNOVCE

Celý den DESIGNOVÉ TRHY S ORIGINÁLNÍ MÓDOU, ŠPERKY, DOPLŇKY A DELIKATESAMI OD TĚCHTO PRODEJCŮ:

TATE/LOVEMUSIC/EMHANDMADE/ETNOLATINO/HELEN HOLLIS/ HOUPAJDA/ICEDRESS/JANCARIK/JAMMERS HOME/KOKINO/UTOPY/ CVOK/EYE CANDY/PŘÍSTAV DUŠÍ/MARA/BRIENE/SALONMARTA/EMRE GENCO YAKAR/SELADON NA CESTĚ/MARIA ACCESSORIES/METRÁŽ/ MONTMAT/REBEADS/SOUTH ELEMENTS/VACULI/ZUZI.SMI - UPCYKLOVANÉ ŠPERKY/KO-RA-LE.CZ/MAG B/ANDĚLÉ A ŠPERKY ALEXANDRA/MAWINA/ZUZHAM/RUČNĚ ZDOBENÉ PERNÍČKY VLASTNÍ VÝROBY/LEBAN

AGROLA PLÁŽ NA SLEPÉM RAMENI

Celý den KOMIKS KLUB - ALL DAY DJS SHOW DĚTSKÁ CHILL OUT ZÓNA, ZMRZLINA, ZÁBAVNÁ STEZKA PRO DĚTI, ZEWLERY, LEHÁTKA A K TOMU VŠEMU HRAJÍ:

EDWARD TRAUMAXOWSKI, PERT, BLUEBERRY, THINNGY, YOUNG BLOOD CREW, BASSTARD BEATZ, BASSHEADZ, DJ SIKY

SOBOTA 31.8.2019 od 10:00 do 22:00

HITRADIO FAKTOR PIARISŤÁK

10:00
THINK YOGA

DOSPELÍ, DĚTI, WORKSHOP

11:00
CAPOIERA ČESKÉ BUDĚJOVICE

VYSTOUPENÍ, WORKSHOP

13:00
KATERINA HAJNÁ

KONCERT, PÍŠNIČKÁŘKA S KYTAROU

14:00 - 18:00
DJ IVOŠ

CHILL OUT

18:30
FRED MADISON

KONCERT

20:30
ZAGAMI JERICHO

LIVE ACT

Celý den PO CELÝ DEN MŮŽETE OCHUTNAT DELIKATESY OD LOKÁLNÍCH GASTRO MÁGŮ:

ZMRZ.LI/ BISTRO COBLIHA/ KAVÁRNA MATICE/ JDEM TAM BISTRO/ LIMONÁDY A SIRUPY OD VLADIMÍRA/ KAVÁRNA NA CESTĚ/ ROLOVANÉ ŇAMKY/ PEKAŘSTVÍ U HROCHA/ SOMBRERO GRANDE/ VÍNO S LÁSKOU/ DONUT A HRANCLE S TEBOU/ SOUP CULTURE/ NÁPOJE LÁSKY /FINE FOOD ACADEMY

KRAJINSKÉ KORZO

BATTERY BOX POINT KRAJINSKÁ
10:00 - 14:00
DIVADLO STUDNA

PŘEDSTAVENÍ ZACÍNÁ KAŽDOU CELOU HODINU

15:30
SMETÁČEK A SYN

POULICNÍ DIVADLO A CIRKUS

16:00
NEVER BEEN 2 JAMAICA

KONCERT

17:30
UNIVERSAL SWING BROTHERS

KONCERT

19:00
DJ´S
20:00
FASHION SHOW

UVIDÍTE MODELY OD: MILUJ SUKNI, VOUGUS, BEST LINE, HANGAR, VIPKY EU, SNOW BITCH, LATRAN FASHION

KRAJINSKÁ 27
13:00
VOJTA VIOLONIST
14:00
PAR & DIDL DRUMMERS

BUBENICKÁ SHOW

15:00
FLAŠKINET

MUSIC SHOW

16:00
PAR & DIDL DRUMMERS

BUBENICKÁ SHOW

18:00
FLAŠKINET

MUSIC SHOW

20:00
LARVA

KONCERT

Celý den

FESTIVAL FOOD TRUCKU SERVÍRUJÍCÍ JÍDLO Z CELÉHO SVĚTA: MAZANÝ PRECLÍK/CHACAPURI / CEBUREKY/RADEK’S KITCHEN/BRAMLOŠE/DOG AND ROLL FOOD TRUCK/AVOCADO BISTRO/CHILLI PÁV/ŘEPÁNEK/TAMARIND TREE/SMILE WAFLE/MÁCOVA KÁRA/KONOPTÉKA/MILUJI PHAD THAI/MATCHA TEA

U DATLA

10:00 – 16:00
KOCOUR & LIŠKA Z DUHOVÉHO STÁNKU

MALOVÁNÍ NA OBLIČEJ PRO DĚTI

14:00
LUKÁŠ CSICSELY

ČTENÍ AUTORSKÝCH POHÁDEK PRO DĚTI V TEEPEE

14:00
TOM HOLIČ

STŘÍHÁNÍ POD ŠIRÝM NEBEM

15:00
ČAJOVNA V TEEPEE
15:00
MONO - MINIMALISMUS V TETOVÁNÍ

TETOVÁNÍ POD ŠIRÝM NEBEM

16:00
VENKOVNÍ PIVNÍ BAR
18:00
TOM HOLIČ

HOUSE & ŽIVÁ TRUBKA

18:00
NAKED PROFESSORS

FOLK-ROCK/IRSKÉ LIDOVKY

Celý den

CHILLOUT ZÓNA: TRÁVNÍK, KOSTKOVIŠTĚ PRO DĚTI, SEDACÍ PYTLE, DEKY, KAFE V TRÁVE.

DĚTSKÉ HŘIŠTĚ V ČESKÉ

11:00
DIVADLO KOŇMO

VYPRÁVENÍ STARÉHO VLKA

12:00
DĚTSKÉ DÍLNIČKY
13:00
TÉMĚŘ DIVADELNÍ SPOLEČNOST
14:00
VYSTOUPENÍ DANCE4MOM
14:00
DĚTSKÉ DÍLNIČKY
15:00
DIVADLO STUDNA

O VŠUDYBYLOVI

16:00
DĚTSKÉ DÍLNIČKY
16:00
VYSTOUPENÍ DANCE4MOM
17:30
DIVADLO DIVOLOĎ
Celý den

CELÝ DEN: AIRBRUSH TATTOO GANG, LADÍLNA, UNIVERSUM V KOSTCE, NAKLADATELSTVÍ USBORNE, LOUSKÁČKOVY JESLIČKY, MONTESSORI KAMPUS, PRALES DĚTEM, SALESIÁNSKÉ STŘEDISKO MLÁDEŽE - DDM Č. BUDĚJOVICE, BIO PRODUKTY, ELMAVIA NAKLADATELSTVÍ - VZDĚLÁVÁNÍ - AKCE, PROJEKT POHRÁTKY ANEB CESTA PAVOUČKA VINCKA - AUTORSKÉ ČTENÍ: 13:30 A 15:30

AGROLA PLÁŽ NA SLEPÉM RAMENI

14:00 a 17:00
WORKSHOP MALOVÁNÍ SPREJEM A SKICOVÁNÍ GRAFFITI
DĚTSKÁ CHILL OUT ZÓNA, ZMRZLINA, ZÁBAVNÁ STEZKA PRO DĚTI, ZEWLERY, LEHÁTKA A K TOMU VŠEMU HRAJÍ:

EDWARD TRAUMAXOWSKI, PERT, BLUEBERRY, THINNGY, YOUNG BLOOD CREW, BASSTARD BEATZ, BASSHEADZ, DJ SIKY

STREET ART UMĚLCI LIVE:

KATARINA PRIDAVKOVÁ, 8ROX, ORIGINALSEOK, DOBS

KOMIKS KLUB - ALL DAY DJS SHOW
Zpět na homepage