Program

Pátek 27.8

Piarisťák Battery Box stage

13:30
REPRO HUDBA PRO POTĚCHU

15:00
DUO TOMÁŠ LÍSAL A ÁDA LÍSAL

16:30
JAMIE PROJECT

18:30
BULL IN CHINA DJ SET

20:30
ZOOBLASTERS

Krajinská Toyota Dolák stage

15:00
BASTA FIDLI – PTAČÍ CIRKUS

PŘEDSTAVENÍ

16:30
TWISTED ROD

KONCERT

20:00
BRASS AVENUE

KONCERT

20:30
TRIO TRAKTŮREK

KONCERT

Česká

13:00
LA DÍLNA

WORKSHOP

14:00
TÉMĚŘ DIVADELNÍ SPOLEČNOST

NAFRNĚNÁ PRINCEZNA A DEVĚT JEDNOU RANOU

15:00
WORKSHOP RECY BROŽÍ S KRISTINOU

WORKSHOP

16:00
DIVADLO KONÍK

JAK MARTIN S BARBORKOU VYPLULI NA MOŘE

17:00
JEDNOROŽČÍ WORKSHOP S KRISTINOU

WORKSHOP

18:00
DIVADLO JÁ TO JSEM

ELIŠČINY POHÁDKY

19:00
ORCHESTRION

KONCERT

20:30
EXTRADIABETES

Celý den

DOPROVODNÝ PROGRAM

Autis Centrum, BareKids, BESIP, Czechitas, EDUCAnet, Europe Direct, Interreg Rakousko-Česká republika, Komunitní základní škola Starhill, z.s., LaDílna, Montessori herna, RootyRug, ScioŠkola České Budějovice, Sládkovna, Universum v kostce

CELÝ DEN

Europe Direct & Interreg Rakousko-Česká republika

Obří krasohled a hra se zrcadly – objevte kouzla a nekonečný svět fantazie. Přijďte si zatvořit, svůj krasohled vytvořit.

Piaristická ulice RedX Point

15:30
JOHNNY A JENNY

DIVADLO

17:00
KOŤÁTKO ZKÁZY

DIVADLO

18:30
JOHNNY A JENNY

DIVADLO

19:30
AY CARAMBA

BUBENICKÁ SHOW

20:00
KOŤÁTKO ZKÁZY

DIVADLO

21:00
AY CARAMBA

BUBENICKÁ SHOW

21:30
THE CUBE

OHŇOVÁ ŠOU CHŮDADLO

Panská

Celý den

Chill out zóna IGY Centrum, Bublinková Toyota Yaris, Budvar 33 point – pivní jóga a DJs

Slepé rameno

Celý den

Malovalo kreativní dílny, Aqua Loca grill and coffee bar, Dětská pěnová Toyota Hilux

Hroznovka Mint Market

Celý den

Celý den Mint market

Sobota 28.8.

Piarisťák Battery Box stage

10:30
LÍBA A SPOL

12:00
SPOLEKTIV

13:30
JAZZIKA

15:00
MARTIN KAJABA

19:00
MACKIE MESSER KLEZMER BAND

20:30
NAKED PROFESSORS

Krajinská Toyota Dolák stage

10:30
WILD STICK AND THE BRASS BAND

12:00
VAŠEK BRAUN A TOMÁŠ RŮŽA

HANDPAN KONCERT

12:30
HANG DRUM

WORKSHOP

13:00
TANEČNÍ STUDIO NO LIMIT

STREET DANCE

14:00
BUDSIDE BREAKING

STREET DANCE

15:30
SÓLISTKA OPERA

16:00
DIXIE OLD BOYS

17:30
DUO BARBORA KUBÍKOVÁ A VÁCLAV ŽÁK

KYTARA, VIOLONČELO

18:30
SÓLISTKA OPERA

19:00
DJ IVO + DJ MILAN FROM THE SAND

20:30
SALSA ESCUALA

SALSA NA ULICI

Česká

10:30
DIVADLO KEJKLÍŘE SLÁVKA

KAŠPÁREK A DŘEVENNÝ KONÍK

13:00
KARNEVALOVÁ SOUTĚŽ

14:00
DIVADLO STUDNA

O VŠUDYBYLOVI

15:00
VĚTRNÍKY S UNIVERSUM V KOSTCE

WORKSHOP

16:00
TÉMĚŘ DIVADELNÍ SPOLEČNOST

ČARODĚJNICE Z KUMBÁLU A DVA KLÍČE

17:00
KARNEVALOVÁ SOUTĚŽ

18:00
DIVADLO STUDNA

TREPERENDA

19:30
DJ SWOOP A DJ BALOO

Celý den

DOPROVODNÝ PROGRAM

Autis Centrum, BareKids, BESIP, Czechitas, EDUCAnet, Europe Direct,  H2Ospodář, Interreg Rakousko-Českárepublika, Komunitní základní škola Starhill, z.s., LaDílna, Podpořme pěstounství (OSPOD), Poradny lidem, RootyRug, ScioŠkola České Budějovice, Sládkovna, Universum v kostce

 

CELÝ DEN

Europe Direct & Interreg Rakousko-Česká republika

Obří krasohled a hra se zrcadly – objevte kouzla a nekonečný svět fantazie. Přijďte si zatvořit, vědátorské brýle vytvořit.

Piaristická ulice RedX Point

11:30
ÚSTAV ÚŽASU

KARLOVA A JAROMÍROVA POHÁDKA

13:00
ÚSTAV ÚŽASU

CIRKUS PRDÍTKO

13:00
BUDE CIRKUS

ŽONGLÉRSKÝ WORKSHOP PRO VŠECHNY

15:30
AKROBACIE NA ŠÁLE – ŽONGLÉROS

17:00
HVĚZDÁŘ – ŽONGLÉROS

NOVOCIRKUSOVÁ POHÁDKA

18:30
AKROBACIE NA ŠÁLE – ŽONGLÉROS

19:30
AKROBACIE V KRYCHLI – GEOMETRIX

21:00
LEGENDA O SVĚTLE

OHŇOVÁ AKROBACIE

Panská

Celý den

Chill out zóna IGY Centrum, Bublinková Toyota Yaris, Budvar 33 point – pivní jóga a DJs

Slepé rameno

07:00
SUKSHMA VYAYAMA

CVIČENÍ SE ŠÁRKOU LAUROU TŮMOVOU

09:00
LEKCE JÓGY

MAITRÍ YOGA STUDIO

10:00
SEZNAMTE SE S NAAM JÓGOU

ŠÁRKA LAURA TŮMOVÁ

12:00
GRAFFITI WORKSHOP PRO DĚTI

13:00
NAAM JÓGA UKÁZKOVÁ LEKCE

ŠÁRKA LAURA TŮMOVÁ

Celý den

SoloDoor street art exhibice, Malovalo kreativní dílny, Aqua Loca grill and coffee bar, Dětská pěnová Toyota Hilux

Hroznovka Mint Market

Celý den

Celý den Mint market